Служение семьи Хиггинс
во Львове, Украина,
2002-2007 гг.
______________________

Був заснований американським місіонером Браєном Хіггінсом у 2004 році. Спочатку книгарня відкрилася у приміщенні по вул. Дудаєва, 16 і працювала завдяки фінасовій підтримці Браєна Хіггінса, міссіонера Томаса Холла та американських біблійних баптистських церков. З березня 2008 р. після шестимісячної перерви магазин “Маяк” продовжує свою роботу в новому приміщенні по вул. Залізнична, 8/4.


БІОГРАФІЯ

БРАЄН ВІЛЬЯМ ХІГГІНС народився 10 червня 1969 р. в м. Тінек, штат Нью Джерсі, США, в римо-католицькій сім’ї. У 18-річному віці у світогляді Браєна відбулися корінні зміни завдяки впливу його матері Кетлін, колишньої правовірної католички, яка стала членом баптистської церкви. Приєднавшись до тієї ж церкви, Браєн вирішив присвятити своє життя на служіння Богу. У 1989 р. він вступив у Біблійний інститут в м. Пенсакола, штат Флоріда, який очолює д-р богословських наук Пітер С. Ракман. У 1992 р. він закінчив інститут і отримав ступінь бакалавра богословських наук. Відчувши поклик поїхати на місіонерське поле, 23-річний випускник біблійного інституту приїхав в Україну, і разом з іншим місіонером Пері Димопулосом заснував Біблійну баптистську церкву в м. Києві. У вересні 1993 р. Браєн Хіггінс одружився з киянкою Тетяною Попченко. У Києві в них народилося двоє дітей: Ганна (1995 р.) та Давид (1999 р.). У 2001 р. сім’я Хіггінс переїхала в м. Львів з метою створення нової баптистської церкви. У Львові в сім’ї Хіггінс народилося ще двоє дітей: Джонатан (2002 р.) та Емілія (2005 р.). Упродовж дворічного місіонерського служіння у Львові Браєн Хіггінс весь час стикався з проблемою дефіциту духовної літератури у львівському регіоні, і це спонукало його відкрити християнську книгарню, що знайшло щирий відгук в серцях багатьох віруючих львів’ян. На жаль Браєну не судилося побачити відкриття “Маяка” в цьому приміщенні, до чого він доклав багато зусиль, коштів та здоров’я. 15 грудня 2007 року Господь несподівано забрав Браєна до Себе у віці 38-ми років. Його справу продовжує дружина місіонера Тетяна Хіггінс, тим самим вшановуючи пам’ять Браєна, який віддав служінню в Україні свої найкращі 15 років.

Після смерті Браєна Хіггінса ремонтні роботи в новому приміщенні “МАЯКА” були завершені під керівництвом його друга Миколи Савчина. Велика роль у відкритті та існуванні книгарні належить працівникам “Маяку” Софії Кащенко та Вірі Юркевич.

2